Caleta de Fuste på Fuerteventura best til dykking
Kåring i magasin
Nylig ble Caleta de Fuste på Fuerteventura kåret til ett av de beste stedene i Europa hvor man kan drive med dykking!
En av de mest populære og spesialiserte magasinene for dykking rapporterte denne uken at dykkesenteret i Caleta de Fuste er et av de beste stedene i Europa hvor man kan drive med denne spennende aktiviteten.
Havbunnen rundt Kanariøyene tiltrekker seg tusenvis av dykkere hvert eneste år, og at Caleta de Fuste vil utvilsomt få et enda større tilsig av entusiastiske dykkere etter denne svært gode og viktige anerkjennelsen som dykkeeldorado.
Dykkesenteret i Caleta de Fuste har utviklet seg strålende og har nå over 19 år med erfaring, og tusenvis av dykkere har brukt stedet som en base for marin utforsking.
De unike fasilitetene i denne marinaen er viktig for komforten til dykkerne, og det samme kan man si om kunnskapen og profesjonaliteten til de ansatte som jobber der.
Magasinet sier også at de eksepsjonelle forholdene i havet må opprettholdes og de oppfordrer derfor alle dykkere til å hjelpe til med dette viktige arbeidet.
Vil du ha en god dykkeopplevelse vet du derfor nå hvor du burde dra!
Sjekk bare hva du får oppleve i videoen under!
Om forfatteren
Kanskje du liker dette?
Norsk kvinne med stygge bruddskader
Et norsk ektepar fikk en fryktelig opplevelse i Arguineguin på lørdag da de skulle krysse veien ved et fotgjengerovergang. Paret ble truffet av en taxi som kom i stor fart
Svensk brødrepar druknet på Tenerife
Broren til svensken som druknet på Tenerife forrige onsdag ble funnet død i havet i går etter å ha vært savnet. Mannen skal ha deltatt i redningsarbeidet av sin egen bror.
Fornye pass på Tenerife den 5. oktober 2018
Hvis du er på Kanariøyene og har behov for nytt pass kan du bestille time til dette i Gran Canaria, Tenerife eller Lanzarote. Mer info finner du her!