Riu Palmerias i Playa del Inglés gjenåpnet

Riu Palmerias i Playa del Inglés gjenåpnet

Strøkent etter oppgradering

142 Shares

Populære Riu Palmeiras var det første i kjeden som åpnet på Kanariøyene og da helt tilbake i 1985. Nå er hotellet gjenåpnet etter en skikkelige oppgraderinger, og fremstår nå som tipp-topp moderne!

Hotellet, som ligger i Playa del Inglés, ble innviet i går og kan nå tilby sine gjester all-inclusive i tillegg til øvrige nye tjenester og et nytt elegant og sofistikert design.

Sjekk bildene under!



*Du kan sjekke om du finner gode priser på Riu Palmeras her!

Ser gnistrende flott ut!

Er det noen av våre lesere som har vært der tidligere?

Bestill

Kommentarfelt
142 Shares
Forrige Kortfilmen 'Gran Canaria, Fairtytale Island' vinner priser!
Next En annerledes aften på Gran Canaria!

Om forfatteren

Kanskje du liker dette?

Nyheter

Turist (70) omkom i Puerto Rico

En 70 år gammel mannlig turist av utenlandsk opprinnelse ble funnet død på gaten i Puerto Rico i går.

Gran Canaria

Eldre kvinne innlagt på sykehus etter drukningsulykke i Puerto Rico

En 83 år gammel kvinne kom i en drukningsulykke i Puerto Rico i går. Tilstanden til kvinnen er alvorlig.

Nyheter

Sosialistpartiet vil ha turistskatt og begrensning av utleie på Kanariøyene

Det ikke-regjerende sosialistpartiet (PSC-PSOE) på Kanariøyene, som blant annet inkluderer øyene Tenerife, Lanzarote og Gran Canaria, ønsker etter samtaler med Balearene (Mallorca, Ibiza etc) å innføre en såkalt økoskatt. Myndighetene